Miejsce polecane przez karolowąrodzine na wycieczkę:) TWINPIGSChciałabym przedstawić Wam inny niż wszystkie Park Rozrywki, mowa tu o Westernowym Parku Rozrywki w Żorach. W niedziele postanowiliśmy odwiedzić to miejsce i....byliśmy zachwyceni.

Doiliśmy krowę, szukaliśmy złota, ujeżdżaliśmy byka, oglądaliśmy bajkę o świnkach, przeżyliśmy przygodę w starej kopalni (oj dawno tak nie krzyczałam), malowaliśmy twarz, strzelaliśmy z łuku, oczywiście sporą cześć czasu spędziliśmy na placu zabaw, lecieliśmy w kosmos. Można by wymieniać – a dodam ze nie z każdej atrakcji skorzystaliśmy.

Oglądaliśmy napad na bank, pojedynek rewolwerowców, pokaz tańca, pokaz iluzjonisty. Nie da się opisać tego…to trzeba zobaczyć.

Na terenie miasteczka są liczne sklepy i kawiarnie jest strzelnica (nic nie upolowaliśmy, ale za to dostaliśmy na pocieszenie fajną chustę) . Polecam w restauracji Meksykańskiej pierogi opiekane z mięsem – nie lubię mięsa a pierogi zjadłam ze smakiem!

W Twinpigs każdy znajdzie coś dla siebie. Są atrakcje dla maluchów, starszych dzieci i dla rodziców:) Naprawdę jesteśmy pod ogromnym wrażeniem i zachęcamy do odwiedzin tego miejsca.

Może cena wejścia jest trochę wysoka…ale wszystkie atrakcje są już wliczone w tej cenie (oczywiście prócz kawiarni, sklepów i strzelnicy gdzie można upolować nagrody). Nam udało się bo za Karola nie płaciliśmy – dzieci do 4 lat maja wstęp wolny:)

Zdjęcia postaram się wrzucić inny razem, mamy problem ze zgraniem ich z aparatu:/ Ale odsyłam na stronę Twinpigs  – gdzie znajdziecie wszystkie informacje.