Dolina Białego i Wielka Krokiew (skocznia)


Dolina Białego to dolina reglowa, znajduje się niedaleko Wielkiej Krokwi w Zakopanym. Dolinka ma długość  2,5 km. Trasa jest dość łatwa - jednak na wózki się nie nadaje. Trzylatek na piechotę bez problemu ją przejdzie, a warto...widoki są niesamowite, skały pięknie komponują się ze strumykiem, licznymi kaskadami...Wejście 4 złote osoba dorosła, za Karola nie płaciliśmy.

Z racji że już byliśmy pod skocznią...postanowiliśmy i na nią się udać...żeby Karol miał frajdę pojechaliśmy wyciągiem:) (Dorosły 8 zł, dziecko do 7 lat 1 zł). Tak jak przypuszczaliśmy dla Karola to była wielka frajda...a widoki suuuper:D Wielka Krokiew im. Stanisława Marusarza usytuowana jest na północnym stoku góry Krokiew. Jest największą skocznią narciarską w Polsce. 


A wieczorem...poszliśmy sobie na nasz hotelowy basen:) Dzieci do 4 lat muszą mieć pampersa...Karol był oburzony i zdziwiony tym że po co mu pampers (Karol "odpampersił" się w wieku 20 miesięcy!)...my też byliśmy zdziwieni, ale kupiliśmy pampersy do wody i Karol zaopatrzony w pampersa taplał się


PS: zdjęcia są ze środy - Środa w Zakopanym była już ciepła i słoneczna...w końcu pogoda (cho nie narzekamy bo całymi dniami nas nie ma w hotelu, padało tylko jeden dzień...ale tak żeby bez kurtki wyjść to dopiero od środy:)