PIĄTKI Z EKSPERYMENTAMI II - Zapowiedź

Ciekawość świata, pasja tworzenia i miłość Franka do eksperymentów, pomimo roku zabawy w różnego rodzaju doświadczenia nie została zaspokojona i nie zmudziła naszego małego chemika. Dlatego zapraszamy Was na drugą edycję "Piątków z eksperymentami - II". 

Na razie czas zabawy to 01.09.2017-31.12.2017...a co dalej czas pokaże. Jeśli okaże się, że nie zrobimy jakiegoś piątkowego eksperymentu, będę wklejać logo pod którym znajdą się Wasze linki. Ostatnio u nas z czasem różnie bywa i może się zdarzyć, że się nie wyrobimy;) Jeśli chcecie się do nas przyłączyć zapraszam. Zasady zabawy są jak w poprzedniej edycji:

1. W piątki publikujemy na blogu wykonany przez siebie eksperyment. Nic na siłę, jeśli nie macie ochoty, czasu czy pomysłu na jakiś piątek, po prostu nie publikujecie nic. Nie jest to projekt, jest to zabawa:)
2. W poście wklejamy logo zabawy i link skąd zabawa.
3. U mnie w komentarzu na fanpage Karolowamama wpisujecie link do swojego piątkowego eksperymentu - ja dodaje link do swojego posta na blogu. Bardzo proszę o przestrzeganie i wklejanie w komentarzu linku, nie wklejony link na fanpage, nie będęzie wklejony na bloga.
4. Eksperymenty nie muszą być naukowe, nie muszą to być nowości, dowolność totalna - warunek: ma być bezpiecznie;) Eksperymenty niebezpieczne, nie będą brały udziału w zabawie.
5. Przede wszystkim dobrze się bawicie.
6. Start: 01.09.2017 r. 

P{odsumowanie pierwszej edycji TU. Było aż 315 eksperymentów! Sporo inspiracji, sporo jednak jeszcze nie było. Zapraszam do zabawy i życzę frajdy z zabawy nauką!