KONTAKT, o nas...


Super, że do nas trafiliście. Rozgośćcie się i...inspirujcie. Sporo już tego powstało, blog istnieje od 15.02.2013 roku. Chyba nie ma w sieci innej polskiej strony z tak dużą ilością eksperymentów, kodowania, prac plastycznych dotyczących zwierząt i lapbooków. 


Poznajcie nas bliżej. Blog tworzy:

Karol 
(13 lat) -  bardzo kreatywny, inteligentny (mamy to nawet na papierze), sprytny, odważny i niezwykle żywiołowy chłopczyk zakochany w zwierzętach wszelakich i książkach. Lubi mapy i co za tym idzie geografię, nie pogardzi jednak i historią (szczególnie dotyczącą II wojny światowej)...od dłuższego czasu na topie są klocki Lego. Straszny bałaganiarz wyznający zasadę "przewróciło się niech leży". Marzy aby zostać lekarzem. Aktualnie student Uniwersytetu Młodzieżowego - wydział medyczny.

Franek (9 lat) - bardzo wrażliwy, uczuciowy, sprytny i inteligentny chłopczyk. Jest niezwykle charakterny, taka typowa "cicha woda".  Jak coś powie to zwala z nóg, mistrz ciętej riposty. Zakochany w matematyce, którą widzi wszędzie. Uwielbia klocki Lego i buduje  z nich niesamowite budowle. Lubi porządki, pomaga w domowych pracach. W przyszłości chce zostać architektem, piłkarzem, księdzem albo bezrobotnym. Chodzi do Akademii Piłkarskiej i piłka towarzyszy mu cały czas.

Klara (3 latka) - zawróciła nam wszystkim w głowie. Najbardziej żywiołowe i ciekawe dziecko z naszej ekipy. Uwielbia Venoma, koparki, motory, pistolety i autobusy. Niewątpliwie ma swój styl i konsekwentnie go wciela w życie;) Bardzo wesoła, ale też charakterna typowa chłopczyca...podobno po mamie;) Chodzi do Akademii Piłkarskiej co jest jej wielką pasją:)

Mama -  z wykształcenia m.in. pedagog (pedagogika ogólna, opiekuńczo - społeczna, wczesnoszkolna i przedszkolna, pedagogika specjalna - edukacja, terapia i wspomaganie osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu), z zawodu referent w biurze (bo po drodze była jeszcze rachunkowość i informatyka). Pracująca mama, która pokazuje, ze można z powodzeniem połączyć pracę zawodową z wychowaniem dzieci :)

Tata - z wykształcenia m.in pedagog ale też i chemik, zawód wykonywany to inspektor. Od pewnego czasu wielki pasjonat dłubania w drewnie, amator ogrodnik. Wykazujący się niezwykłą cierpliwością do żony. Aaaa i nikt nie piecze takiego serniczka jak on.

My - nie lubimy nudy, kochamy góry, zamki, jaskinie i długie wędrówki, gramy w planszówki, czytamy książki, eksperymentujemy, dobrze się bawimy:) Dzieciaki mają mnóstwo zajęć pozalekcyjnych, a my próbujemy udowodnić, ze doba ma więcej niż 24 godziny ;)

Nasze logo:
Chcesz być na bieżąco? Polub nas na Facebooku i obserwuj na Instagramie

Jeśli spodobał Ci się nasz blog, masz jakieś pytania proszę o kontakt: je.an@interia.pl

Korzystając z próby kontaktu poprzez e-mail oświadczasz, że dobrowolnie przekazujesz swoje dane (imię, e-mail) w celu zapytania. Więcej przeczytasz w Polityce prywatności