AKUKU - miseczka ze sztućcamiKolejną rzeczą którą dostaliśmy do przetestowania od firmy AKUKU jest miseczka ze sztućcami

Jest to świetna i praktyczna rzecz dla osób które sporo podróżują z dzieckiem. Oczywiście miseczkę można używać z powodzeniem w domu. Miseczka jest zamykana, a w pokrywce jest schowek na sztućce.

Dawno szukałam już takiej miseczki. Do tej pory wszystkie nasze wyprawy były z zamykanym pojemnikiem, a w woreczku mieliśmy łyżeczki (niejednokrotnie się nam łamały). Dzięki Miseczce ze sztućcami ma się wszystko w jednym zamkniętym pojemniku, bezpiecznie przewożąc. Pokrywka dobrze trzyma i płynne produkty nie wyciekają z niej.  

Dodatkowym atutem jest to ze można podgrzewać w niej jedzenie w mikrofali.
Miseczka jest łatwa w utrzymaniu czystości. 
Początkowo myślałam ze łyżeczka jest za mała do jedzenia np. zupy...ale po przetestowaniu jej Karol powiedział ze jest "fajna"...a to dużo. U nas nie każda łyżeczka jest przez Karola uznana za "fajną" i nie każda chce jeść...


Jedyny minus to spód miseczki który zgodnie z opakowaniem powinien być antypoślizgowy, a taki nie jest. 
Innych minusów się nie dopatrzyłam i jak dla mnie to miseczka numer jeden dla dzieci!

Produkty jest wolny od Bisfenolu A (BPA) czyli od związku chemicznego który może powodować różne choroby. Miseczka jest więc bezpieczna dla dziecka i można ją z powodzeniem używać! Zawsze zwracam uwagę czy butelki, miseczki, łyżeczki są bez BPA.

Produkt spełnia wymagania normy PN-EN 14372

POLECAM TĘ MISECZKĘ. NAPRAWDĘ ŚWIETNY PRODUKT!


Innym produktem firmy AKUKU testowanym przez nas był podkład na materac Mattres liners