"Lato Stiny" - Wydawnictwo Zakamarki Kolejną książką Wydawnictwa Zakamarki którą gorąco polecamy jest "Lato Stiny" autorstwa Leny Anderson.

Tytułowa Bohaterka Stina swoje wakacje spędza u dziadka który mieszka na wyspie. Na takiej wyspie nie mozna się nudzić, Stina łowi ryby, zbiera skarby który wyrzuciło morze. Stina to bardzo twórcza dziewczynka, potrafi stworzyć coś z niczego. 

Wakacje jakie spędza Stina to wakacje naszych marzeń, daleko od tłumów, od sklepów, w ciszy i spokoju...ktoś powie dla dziecka nuda? Jeśli tak uważacie polecam tę książkę. Stiina nie nudzi się, Stina ma przygody, Stina jest kreatywna...

 Książka jest bardzo ładnie wydana, w twardej oprawie z przepięknymi ilustracjami które zajmują większość strony, tekst jest na dole - dzięki czemu czytając ją dziecku, może ono przenieść się w ten niczym nie zmącony świat:) Zauważyłam ze Karol wybiera te książki w których na każdej stronie jest jakiś obrazek, a w tej książce to właśnie jest!


Wakacje się skończyły, lato tez...polecamy sięgnąć po książkę aby przypomnieć sobie te miłe chwile:) A może znajdziecie inspiracje na jakieś pamiątki zrobione własnoręcznie ze skarbów które przywieźliście z wakacji? Nas zainspirowała Stina...niebawem się pochwalimy:)