PLASTIK - Dziecko na Warsztat TWORZYMY

Październikowy temat w Dziecku na Warsztat to PLASTIK:) U nas powstał domek dla Świnki Peppy - której to fanem jest Franio. Miłość do Peppy jest dość intensywna, a mało rzeczy dla fana chłopca...a kolorystyka różowa jakoś do mnie nie przemawia. Dlatego sami zrobiliśmy domek. Najfajniejsze jest to, że Franek aktywnie cały czas w procesie uczestniczył - przecież t dla niego domek:)

 

 Domek powstał z plastikowej 5 litrowego karnisterka po płynie do mycia naczyń. Karolowy tata wyciął otwór oraz okno i reszta to już filc, pianka pvc, patyczki laryngologiczne, pomponiki, drewniany motylek, gipsowa kaczuszka, kwiatuszki i...klej na gorąco<3 p="">
W zasadzie wszystkie elementy są z pianki pvc. Płotek z patyczków laryngologicznych, dywan z filcu. Ramka obrazka w domku Peppy to kołki kupione w markecie budowlanym:)

Mebelki to pudełka po syropie, filc i nakrętki po mleku. Stolik to nakrętki po coca coli (uwielbiam) i plastikowa szybka z opakowania po zabawce, a na to filc:)

Frankowi domek się podoba, bawimy się i odgrywamy scenki z filmu. Dlatego koniecznie musiała być pajęczyna i pajączek - tak jak w jednym z odcinków Świnki Peppy.

Post powstał w ramach projektu między blogowego Dziecko na warsztat - TWORZYMY. To już 4 edycja tego projektu! O naszych poprzednich przeczytacie TUZobaczcie co inne blogowe mamy stworzyły z plastiku! Masa inspiracji. Uwielbiam za to ten projekt...a temat tej edycji całkowicie mi pasuje. 
Dziecko na warsztat Namaluj mi Latorośle Borsuczkowo Schwytane chwile I&K w domowym zaciszu Jake, jeże nici i inne takie Animart - animacje z twojej bajki Tymoszko Dzwoneczkowa Karolowa mama Co robi Robcio Dzika Jabłoń Gugusiowo Cały świat Karli Elena po polsku Sopelkowo Igranie z Tosią Świat Tomskiego Ina i Sewa On ona i dzieciaki Czytoczary Kreatywnie z dzieciakami Kreatywna dżungla Mama Aga sztuka i dzieciaki Więc bawmy się My home and heart Myshowelove Słowo mamy Kusiatka Zakręcony Belfer Kreatywna mama Kreatywnym Okiem Pomysłowe Smyki Kreatywnie w domu Kinderki Worldschool Explorers Nasza szkoła domowa Jej cały świat Nasza przygoda DIY