WYDRAPYWANKI - Educarium

Chłopcy bardzo lubią wszelkie działania plastyczne. Sporo już zrobiliśmy, dlatego wszystko co jest nowe cieszy się wielkim powodzeniem. Tak też jest z "Wydrapywankami - dinozaurami na magnesie" które znajdują się w ofercie sklepu EDUCARIUM Sp. z o. o. Sklep w swojej ofercie ma różne wzory wydrapywanek, my wybraliśmy dinozaury.


Zestaw zawiera: 10 wydrapywanek z 5 wzorami dinozaurów. samoprzylepne magnesy i patyczki do wydrapywania. Nie musimy szukać żadnych narzędzi, bowiem dostajemy gotowy już zestaw do kreatywnych prac.Każda wydrapywanka z jednej strony jest biała, a druga strona jest cała czarna. Naszym zadaniem jest stworzyć wzory, obrazki, napisy...co tylko nam przyjdzie do głowy. Kiedy zdrapujemy czarną warstwę za pomocą rysika pojawiają się tęczowe kolory, które pięknie komponują się z czarnym tłem. Nigdy żadna zdrapka nie będzie taka sama. Nie trzeba używać dużej siły przy zdrapywaniu, dlatego już małe dzieci będą miały wielką radość z takiej zabawy. Zestaw jest dla dzieci w wieku 3+. Franek ma 2 latka i też starał się wydrapywać swojego dinozaura, co mu na jego umiejętności wyszło moim zdaniem pięknie:)


 

Karolowy tata też chwycił za rysik:Karol był zachwycony tworzeniem, wymyślał różne wzory, pracował w skupieniu i z wielkim uśmiechem na twarzy. Karolowy tata...również przepadł na tworzeniu swojego dinozaura...zresztą ja też:) Dlatego kolejnym plusem jest czas spędzony razem podczas tej kreatywnej pracy. Fajnie jest wspólnie podziwiać efekty swoich działań:) Gdy już nasze dinozaury były gotowe nakleiłam na białą cześć magnes i Karol bawił się nimi na lodówce:) Mamy piękne, niebanalne, nieszablonowe, wyjątkowe, oryginalne i NASZE magnesy!


Dzieło Frania (2 latka):

Dzieła Karola (6 lat):


Dzieło Karolowego taty (lat ileś tam):

Dzieło Karolowej mamy (lat tyle ile Karolowy tata minus pół roku i jeden dzień):

Świetna zabawa:
Taki zestaw rozwija kreatywnie, poszerza wyobraźnię i ćwiczy sprawność manualną, będzie odskocznią od dotychczasowych prac plastycznych. Może okazać się pięknym nieszablonowym prezentem dla bliskich na którym można zapisać życzenia, wyrazić co się czuje. Ja swojego dinozaura ozdobiłam datą urodzin chłopców. Karol jednego zrobił dla mnie z napisem "KOCHAM CIĘ". Takie prezenty z pewnością będą piękną pamiątką! Zdrapki świetnie sprawdzą się również w przedszkolach czy szkołach.

Wydrapywanki są świetną zabawą dla każdego dziecka...a jak się u nas okazało i dla dorosłych:)
Gorąco polecam!

Wydrapywanki w fajnej cenie można kupić w Sklepie Educatium  TU