Deskorolka Fishboard- Król zabawek

Od jakiegoś czasu szukałam deskorolki. Szukałam takiej która będzie odpowiednia dla sześciolatka, nie za duża, bezpieczna, plastikowa z ciekawym wzorem...znalazłam taką deskorolkę jakiej szukałam w sklepie internetowym Król zabawek.
Deskorolka wykonana jest z bardzo wytrzymałego dobrej jakości plastiku. Zgodnie z zapewnieniem producenta deskorolka jest odporna na naprężenia. Jest to produkt dostosowany do małego użytkownika. Jest ona niewielka, poręczna dla dziecka i kolorowa, przez co staje się atrakcyjna. Długość deskorolki to 42 cm, szerokość 12,5 cm, a wysokość 8 cm. Kółka o wymiarach 50 mm x 28 mm wykonane są z kauczuku. Dzięki czemu jakość jazdy jest wysoka. W deskorolce zastosowano łożyska ABEC . Produkt jest zgodny z normą PN-EN 13613.

Deskorolka skierowana jest do użytku przez dzieci. Dlatego waga użytkownika to 20 - 50 kg. Jest ona przeznaczona do jazdy po suchym i płaskim terenie. Nie zaleca się na niej jazdy po poręczach i wysokich skoków oraz innych zaawansowanych trików. Producent do jazdy zaleca używanie kasku i ochraniaczy. 

Deskorolka objęta jest gwarancją. W zestawie mamy warunki użytkowania jak również ciekawe porady w sprawie nauki oraz bezpieczeństwa

To tyle z technicznych spraw...a tak całkiem po ludzku? Ja jestem zachwycona tym produktem. Deskorolka jest wysokiej jakości, jest dobrze i solidnie wykonana. Zabawiając deskorolkę otrzymujemy ją już skręconą i po zdjęciu foli ochronnej gotową do użytkowania. To kolejny atut tego produktu. Nie mogę doczekać się kiedy będzie wiosna i będziemy mogli w pełni z niej korzystać:) 
Dla porównania jaka jest wielkość deskorolki przyłożyłam obok pudełko od zapałek.Czy polecam? Pewnie, że tak. Jeśli Wasze dziecko marzy o deskorolce...polecam ten model. W sklepie Król zabawek jest jeszcze inny model dla chłopca oraz są też deskorolki dla dziewczynek. 

Jeśli chcecie taką deskorolkę, można ją kupić TU. Po zamówieniu deskorolki bardzo szybko przesyłka do mnie dotarła dlatego polecam ten właśnie sklep.