Wodny świat puzzle do łowienia z magnesami - KRÓL ZABAWEK

Uwielbiam drewniane zabawki. Jeżeli jeszcze dzięki nim usprawniana jest mała motoryka, to już w ogóle pełnia szczęścia. Taką właśnie zabawką jest: WODNY ŚWIAT PUZZLE DO ŁOWIENIA Z MAGNESAMI, które można kupić w sklepie internetowym Król Zabawek.


Puzzle wykonane są z drewna, do których przymocowane są mocne magnesy. Jeśli je złapiemy wędką, to bez problemu i z łatwością możemy zwierzątko podnieść i przemieścić w dowolne miejsce. Zwierzątka są grube, wystające z płytki. Wędka jest poręczna, posiada długości około 20cm, ma bezpieczny krótki sznurek, który jest idealnie dopasowany aby łowić zwierzątka. Można bawić się również w wkładanie zwierzątek w otwory. Jest to doskonałe ćwiczenie sprawności manualnej, cierpliwości i dokładności. Zwierzątka wykonane są solidnie. Są ładnie i dokładnie malowane. Są przyjemne i sympatyczne. Można się nimi bawić poza układanką, co dodatkowo jest dla mnie atutem, ponieważ mając jedną zabawkę można ją na wiele sposobów wykorzystać. 


Dwulatek bez problemu poradzi sobie z łowieniem zwierzątek. Ma przy tym też sporo frajdy. Jest samodzielny i widzi efekty swojego działania. U nas ta zabawa się nie nudzi i ciągle do niej wracamy.


Podczas zabawy opowiadamy sobie o wyłowionych zwierzątkach. O tym, które są groźne dla człowieka, czym się żywią, gdzie mieszkają.
Czy polecam? Tak! Jest to produkt wysokiej jakości. Bardzo kolorowy, solidnie wykonany z pewnością ucieszy nie jednego malucha. Przy okazji ćwicząc koncentrację, precyzję i cierpliwość. 
Puzzle zamawiałam w Sklepie internetowym Król Zabawek, który polecam. Dużym atutem sklepu jest szybkość zamówienia. Po złożeniu zamówienia przesyłka bardzo szybko i bezpiecznie do nas dotarła. 

Jeśli podobają się Wam nasze puzzle, można je kupić TU.