Popatrz i dopasuj TRANSPORT - Wydawnictwo Olesiejuk

Wydawnictwo Olesiejuk ma ciekawą i atrakcyjną dla maluchów serię Popatrz i dopasuj. Nas z racji, że Franek jest miłośnikiem pojazdów zainteresowała książka TRANSPORT


Książka ma grube śliskie strony. Jest bardzo kolorowa i każdy obrazek jest podpisany. Dostajemy tu zatem oryginalny słowniczek dla dziecka. Dodatkową atrakcją są wyjmowane z książki elementy. Poprzez dopasowywanie różnych kształtów ćwiczymy sprawność rączki, ale także koordynację wzrokowo ruchową. Elementy wyjmuje się bardzo łatwo, mamy tu specjalnie wytłoczone miejsca na paluszek dziecka.

Dziecko poznaje tu różne środki transportu, które pokazane są tu bardzo atrakcyjnie. U nas książka okazała się prawdziwym hitem dla Franka który specjalnie miłością do książek nie pała:) W serii ukazały się również tematy: Dinozaury, Zwierzęta, Kolory, Liczby, Strażacy, Na wsi i Na budowie.


Czy polecam? Tak. Bardzo ciekawa pozycja dla malucha który wkracza w świat książek, który lubi działania z książką i który lubi się bawić:)

Książki można kupić w sklepie internetowym www.swiatksiazki.pl. Znajduje się tam cała, dostępna aktualnie oferta Wydawnictwa Olesiejuk, a rabaty bardzo często osiągają 30%. Książki zamówione przez sklep internetowy można bezpłatnie odbierać w sieci sklepów Księgarnie Świat Książki na terenie całej Polski.