STAR WARS Modele 3 D do złożenia - Wydawnictwo Zielona Sowa

Star Wars królują od nas od dłuższego czasu. Mamy książki, maskotki, stroje, klocki, figurki, kolorowanki, a nawet dywan...ale kiedy zobaczyłam "Star Wars modele 3D do składania"  Wydawnictwa Zielona Sowa, wiedziałam, że z pewnością zachwycą one Karola. Nie myliłam się. 


Są to wyjątkowe modele inspirowane najnowszą częścią Gwiezdnych Wojen - Przebudzenie Mocy. Do składania nie potrzebujemy nożyczek, kleju, taśmy klejącej. Wystarczy wypchnąć model, zgiąć zgodnie z instrukcją...i gotowe:) Samodzielnie możemy wykonać statek, postaci, maski, pistolet, zakładkę czy zawieszki. Modele są z grubej kartki, bardzo ładnie malowane przez co są atrakcyjne dla dziecka. Dziecko bez problemu samodzielnie może tworzyć zabawki. 


Pozycja przeznaczona jest dla dzieci w wieku 6+. Jednak myślę, że sprawny 4-5 bez problemu poradzi sobie z tymi modelami. Takie kreatywne działania ćwiczą spostrzegawczość, wyobraźnię, koncentrację i zdolności manualne.

U nas dodatkowo powstała plansza do zabawy, zrobiona przez Karola z tekturowego pudełka. Było dużo zabawy, śmiechu i radości z modelami stworzonymi w kilka minut. 

Czy polecam? Pewnie, że tak. Karol jest całkowicie zachwycony i w zasadzie cały dzień bawił się w Gwiezdne wojny. Ta pozycja będzie z pewnością świetnym prezentem dla miłośnika Gwiezdnych Wojen. To jednak nie wszystko. Zielona Sowa ma dużo więcej pozycji z Gwiezdnych Wojen które możecie zobaczyć TU!