501 naklejek PODRÓŻE - Wydawnictwo AMW

Bardzo lubimy podróże. Nasze są głównie po Polsce - ponieważ uważam, że u nas jest sporo do zobaczenia, ale dzięki książkom możemy podróżować palcem po mapie i tak zwiedzać świat...co też często czynimy. Szukając ciekawych pozycji do podróży na kanapie trafiłam na "501 naklejek PODRÓŻE" Wydawnictwa AMW


Ta niewielka książeczka z naklejkami to wspaniały pomysł na poznanie świata przez dziecko. Który maluch nie lubi naklejek? W tej pozycji wszystko jest świetnie przemyślane. Jedna storna to jedno Państwo. Na środku strony mamy pytanie dotyczące kraju (na samym dole małą czcionką jest odpowiedź), a wokół miejsca na naklejki. Każda naklejka jest podpisana i jest cechą charakterystyczną dla swojego kraju. Dodatkowo, dla łatwiejszego odnalezienia ma swój numer który odpowiada numerowi na karcie kraju. Na końcu mamy mapę z wszystkimi kontynentami - również do wyklejenia.


Mamy tu zabytki, budowle, dania, stroje, symbole...całą różnorodność naszej planety. Wiedza zdobyta w ten sposób pozostanie na długo w pamięci. Maluch będzie rozpoznawał kraj po jego charakterystycznych elementach, co z pewnością przyda się w szkole. Nauka i zabawa w jednym. Dodatkowo forma książki pozwala na zabranie jej do torebki, na wycieczkę czy do lekarza...ciekawa forma na zabicie nudy w kolejce.


Atrakcyjna forma, niewielkich rozmiarów książka, miękka okładka i w dodatku produkt wyprodukowany w Polsce! Czego chcieć więcej? Gorąco polecam. Z tej serii ukazały się również "ZWIERZĘTA" i "WOKÓŁ NAS"