ZA KIEROWNICĄ KOPARKI - Wydawnictwo Olesiejuk

Franio jest wielkim fanem samochodów, koparek i pociągów. Od kilku dni ma swoją ulubioną książkę, z którą chodzi wszędzie, a nawet z nią zasypia. Mowa tu o interaktywnej książce "ZA KIEROWNICĄ KOPARKI" Wydawnictwa Olesiejuk.


Książka ma kierownicę i cały panel interaktywny. Mamy tu 11 różnych dźwięków które idealnie pasują do akcji książki. Przyciski bardzo łatwo się naciskają, a kierownica lekko kręci. Dla mnie dość istotną sprawą jest fakt, że możemy tu zmieniać baterie, a książka nie wydaje głośnych i drażniących dźwięków dzięki czemu nie jest irytująca dla rodzica. Głośność jest idealna zarówno dla dziecka, jak i rodzica:) 

Wydanie jest bardzo ładne i solidne. Strony są grube, ładnie zalaminowane dzięki czemu długo mogą służyć nawet małemu dziecku. Piękne i kolorowe obrazki są dodatkową atrakcją dla malucha. Wszystkie sprzęty mają twarze, dzięki czemu sprawiają sympatyczne wrażenie.

Książka opowiada o przygodach sympatycznych maszyn na placu budowy. Koparki mają za zadanie zrobić staw dla zwierząt. Wszyscy ochoczo przystępują do pracy. W trakcie budowy pada deszcz, przez co robi się błoto i koparka na gąsienicy Stać potrzebuje pomocy. Mamy tu także przemyconą naukę dla dziecka, że przyjaciołom należy pomagać w potrzebie, a w drużynie można zdziałać wiele. Na końcu wszyscy świętują, ponieważ całemu zespołowi udaje się wybudować staw który zamieszkują kaczki. Nie mamy tu dużo tekstu, pisany jest on prostym językiem przez co jest w pełni zrozumiały dla dziecka. Książka nie nudzi, zawiera akcję, a dziecko w niej aktywnie uczestniczy naciskając odpowiednie przyciski. 

Franek całkowicie zakochany w książce, nie pozwala Karolowi jej nawet dotknąć:) Uwielbiam Wydawnictwo Olesiejuk za tę różnorodność pozycji!

Czy polecam? Pewnie, że tak! Jeśli Frankowi się spodobała to jest to prawdziwy hit. Franek bardzo krytycznie podchodzi do książek i musi to być naprawdę coś świetnego, żeby na to zwrócił uwagę! Polecam też inną książkę z interaktywnej serii "Ścigajmy się".

Książkę można kupić w sklepie internetowym www.swiatksiazki.pl. Znajduje się tam cała, dostępna aktualnie oferta Wydawnictwa Olesiejuk, a rabaty bardzo często osiągają 30%. Książki zamówione przez sklep internetowy można bezpłatnie odbierać w sieci sklepów Księgarnie Świat Książki na terenie całej Polski.