Kolacja z duchami" - Wydawnictwo Adamada

Dziś zapraszamy Was na kolację w starym zamku u...ducha. Tak, tak u ducha! Spokojnie, duch nie jest straszny, wręcz przeciwnie on i jego przyjaciele to miłe, wesołe duchy które lubią psikusy, smaczne jedzenie i dobrą zabawę. Mowa tu o książce Wydawnictwa Adamada "Kolacja z duchami" autorstwa Jacques Duquennoy.


To zabawna historia ducha Henia, który zaprosił 6 innych duchów na kolację. Gospodarz bardzo się stara aby goście byli zadowoleni. Serwuje pyszne dania, a duchy dzięki nim zmieniają kolory. Widzieliście ducha w kolorze dyni? Nie to sięgnijcie po książkę. 
Twarda okładka, kredowy papier, sympatyczne ilustracje autora książki Jacques Duquennoy czynią tę pozycję godną polecenia. Tekst jest prosty i jest go tu niewiele, dzięki czemu jest to dobra pozycja dla początkującego czytelnika. Książka przesiąknięta dobrym humorem i pozytywną energią. Na koniec zabawny duch Henio ma niespodziankę dla gości...jaką? Zachęcam do przeczytania książki. Jeśli liczycie na złe duchy, straszne uhuuu, potworne sceny...to nie, ta książka nie jest dla Was. Jednak jeśli szukacie zabawnych historii ukazujących pozytywne duszki, to ta pozycja z pewnością Wam przypadnie do gustu. Ja gorąco polecam! Franek wielki krytyk książek również, a kto zna Franka wie, że w kwestiach książek to musi być gruby kaliber, żeby mu się spodobała!