Łowcy obrazków z naklejkami - Wydawnictwo Adamada

Któż z nas w dzieciństwie nie chciał być odkrywcą i my możemy pomóc naszym pociechom zostać naukowym detektywem. Wszystko za sprawą genialnej książki z zadaniami dla początkujących odkrywców – Łowcy obrazków z naklejkami. Książka wydana jest przez Wydawnictwo Adamada które wspiera misję wydawnictwa Highlights w rozwijaniu u dzieci podstawowych umiejętności i poszerzania wiedzy.Zadania są tu bardzo zróżnicowane i z pewnością każdy młody odkrywca znajdzie coś co go zainteresuje. Książka ma miękką okładkę i bardzo kolorowe strony co jest dodatkową atrakcją. Dla ułatwienia na końcu mamy rozwiązania, dzięki czemu dziecko samo może kontrolować czy poprawnie wykonało polecenie.Mamy tu podział na trzy działy: ukryte obrazki, naklejki, ćwiczenia. Z niektórymi zadaniami spokojnie poradzi sobie trzylatek. U nas Franek czuł się bardzo ważny mogąc rozwiązywać książki jak starszy brat. Mamy tu zadania na dopasowanie, na odnalezienie ukrytych elementów, mamy zabawne historyjki, kolorowanki, zadania z naklejkami, połączenie kropek...cała gama ćwiczeń które dzieci uwielbiają.
To nauka przez zabawę, ale także wzmacnianie poczucia pewności siebie. Takie ćwiczenia z pewnością zaprocentują w przyszłości.

Czy polecam? Pewnie, że tak. My mamy część 3, jednak każda część stanowi odrębną pozycję, dlatego można zacząć od dowolnej z nich.