Gigant traktor-spychacz FARMER - WADER

Wadera uwielbiam za to że jest dobrej jakości, że jest polski, że jest bardzo różnorodny i uniwersalny. Zarówno maluch jak i starszak znajdą tu coś dla siebie. Zabawki tej firmy są sprawdzone, bezpieczne i trwałe. To wszystko mamy w dobrej przystępnej cenie. Dlatego jest to jedna z moich ulubionych firm...i spędzając czas na placach zabaw, piaskownicach czy parkach mogę powiedzieć, ze nie tylko moja ulubiona:)

Zbliża się Dzień Dziecka, jeśli jeszcze nie macie pomysłu czym obdarować dziecko które uwielbia samochody to polecam Wam wyjątkowy Gigant traktor-spychacz FARMER. Jest to auto z limitowanej genialnej serii Gigant. Zresztą cała seria zachwyca mnie od dawna. Są tu przyczepy, wywrotki, trucki, śmieciarki. Kolorystyka jest bogata, a modele różnorodne. 
Traktor - spychacz FARMER jest masywny, wytrzymały i jak producent zapewnia jego udźwig to 100 kg. Posiada opuszczaną i podnoszoną łyżkę. Jest idealny do zabawy w domu, jak i na zewnątrz. Możemy bawić się w piasku, na trawie i gdzie tylko mamy na to ochotę. Dzięki ruchomym częściom dziecko może nabierać piasek łyżką i przewozić go w inne miejsce.

Cały pojazd wygląda bardzo realistycznie i profesjonalnie. W serii Farmer zachwycają mnie kolory – szary zielony i czerwony genialnie razem współgrają.

Traktor ma wymiary 60 cm x 36 cm x 32 cm. Franio siada na dach i tak pracuje. Próbował siedząc na dachu jeździć jak na jeździku, ale jeszcze ma za krótkie nóżki.


Plastik, jak to w Waderze jest wysokiej jakości. Łatwy w utrzymaniu czystości. Jest to dla mnie dość istotne, ponieważ zabieramy auto do piaskownicy gdzie chłopcy się bawią, a zaraz po tym chcą bawić się w domu. Dzięki temu, że można szybko traktor umyć i osuszyć, dalsza zabawa możliwa jest niemal od razu. 

Warto tu zaznaczyć, że jest to produkt bezpieczny i wysokiej jakości. Skierowany jest do dzieci 1+. Nie wiem czy jest tugórna granica, ponieważ zarówno Karolowy tata jak i Karolowy dziadek maja sporą frajdę z zabawy tym pojazdem;)Czy polecam? TAK! Radość, frajda i spora dawka kreatywnej zabawy gwarantowana. Franek jak zobaczył traktor miał uśmiech od ucha do ucha. Karol z kolei, który za samochodami nie przepada wpisał na listę swoich marzeń śmieciarkę z serii GIGANT. Jest to dowód na to, że takie pojazdy zachwycają nawet dzieci nie pałające sympatią do samochodów!