Star Wars - galaktyczna opowieść z naklejkami. Przygody REY - EGMONT

Jak już wiecie, Karol to fan Staw Wars. Choć, nie pojmuje tej fascynacji próbuję nadążyć i szukam ciekawych pozycji w tej tematyce. Ostatnio hitem u Karola jest „Star Wars – galaktyczna opowieść z naklejkami. Przygody REY” Wydawnictwa EGMONT.


W książce znajduje się ponad 100 naklejek, które zadaniem czytelnika jest wkleić w odpowiednie miejsca. Mamy tu bronie, mundury, statki kosmiczne, postaci i wiele innych naklejek. Są też naklejki które możemy wykorzystać całkowicie dowolnie. U nas najczęściej w takich sytuacjach powstają kolejne prace plastyczne.

W książce główna bohaterka Rey staje do walki z Najwyższym Porządkiem. Obok historii walki, mamy tu przedstawione postaci, maszyny i inne formy z Star Wars. Jest to zrobione w formie metryczki z głównymi cechami. Maszyny opisane są z modelu, wysokości, uzbrojenia, załogi, zastosowania oraz galaktycznych faktów. Ludzie mają wpisaną rasę, przynależność, miejsce zamieszkania, pojazd,umiejętności i galaktyczne fakty. Droidy posiadają model, wysokość, język, wyposażenie, zastosowanie i galaktyczny fakt.

Książka ma miękką okładkę, kredowy papier i realistyczne kolorowe rysunki. Naklejki znajdują się na samym końcu podpisane rozdziałem w którym należy je naklejać. Niektóre naklejki zawierają tekst, co dodatkowo uatrakcyjnia zabawę.


Czy polecam? Tak. To prawdziwy skarb dla fanów Star Wars. Tyle wiedzy a jednocześnie zabawy w jednym miejscu. Zresztą...kto nie lubi naklejek? Ja osobiście nie znam dziecka, które nie lubi takich wyklejanek!