Tor budowlany 3,7 m - WADER

FirmyWader chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Nam zabawki Wadera towarzyszą niemal od zawsze. Co cenię sobie w tej marce? Plastik, który jest wysokiej jakości, wytrzymałość, kolory, jakość, cenę...i to, że jest to firma polska. Dziś chciałam zaprezentować Wam nasze ostatnie odkrycie TOR BUDOWLANY 3,7 M. Mając w domu małego Boba Budowniczego, takie zabawki są u nas na topie!Tor budowlany jest bardzo duży. Całkowita długość to aż 3,7 metra. Podstawa ma 114 cm długości i 61 cm szerokości. Wysokość budowli to 22 cm. W całości wykonany z wysokiej jakości bezpiecznego plastiku. Do zestawu dołączone są 3 plastikowe samochody serii Kid Cars o długości 11 cm i wysokości 7,5 cm. Samochody mają ruchome elementy, są prosto zbudowane i można je ze sobą łączyć. Cały tor składa się w prosty sposób, dziecko bez problemu poradzi sobie ze złożeniem tej drogi. Elementy łączą się ze sobą za pomocą specjalnie wyprofilowanych zaczepów. Takie rozwiązanie daje trwałość konstrukcji, a jednocześnie możliwość szybkiej przebudowy czy też złożenia. Mamy tu drogi, mosty, garaż i podjazdy. Dodatkowo dołączone są naklejki, którymi zdobimy całą trasę czyniąc ją bardziej realistyczną. Kolory są przyjemne, wyraziste, a jednocześnie nie męczące oko.  

Zestaw przeznaczony jest dla dzieci powyżej dwunastu miesięcy. Jest na tyle uniwersalny, że z powodzeniem bawi się nim trzy jak i siedmiolatek...tata również;) Chłopcy uwielbiają ten zestaw, niemal codziennie coś przebudowują.

Dodatkowym atutem tych zestawów, jest fakt, iż można je z sobą łączyć. Takie rozwiązanie daje ogrom możliwości i budowę naprawdę gigantycznych dróg, miast...i godziny wspaniałej zabawy.

Zabawki można myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Dlatego, zachowanie czystości tych zestawów jest całkowicie bezproblemowa.


Jest to na tyle uniwersalny zestaw, że może być użytkowany zarówno w domu jak i przedszkolu. Zabawa nim rozwija kreatywność, a dzięki wyobraźni dziecko może tworzyć wyjątkowe budowle.  

Czy polecam? Jeszcze pytacie. Jestem fanką marki Wader. Mamy zabawki tej właśnie firmy, które są u nas siedem lat i nic, absolutnie nic się z nimi nie dzieje. Mimo, że są mocno eksploatowane nie pękły, nie zniszczyły się i myślę, że posłużą chłopcom jeszcze długo. Wader to najlepsza polska firma produkująca zabawki z plastiku...a przynajmniej ja nie spotkałam, żadnej konkurencji godnej polecenia!  
Jeśli szukacie prezentu na Dzień Dziecka - polecam!