Wodne kolorowanie - Wydawnictwo Egmont

Uwielbiamy tworzyć. Jednak czasami nie mam siły wymyślać kolejnych pracy, wtedy korzystam z gotowców. Szukam takich pozycji, które będą wyjątkowe, niebanalne i zainteresują chłopców. Niewątpliwie taką pozycją są wodne kolorowanki Wydawnictwa Egmont.


Żeby rozpocząć wyjątkową przygodę z tymi pozycjami wystarczy pędzel i woda. Już maluszek poradzi sobie z takimi kolorowankami, a frajda z tworzenia jest wielka. Mamy czarno białe wykropkowane obrazki. Niby nic takiego, ale kiedy pomalujemy je wodą mamy czary mary i powstają piękne kolorowe obrazki. Oprócz kolorowanek mamy ciekawe opisy do obrazków co dodatkowo uatrakcyjnia pracę z tymi pozycjami.U nas są prawdziwe chłopięce pozycje: Bob Budowniczy i Tomek i przyjaciele. To ulubione postaci Frania. Tym bardziej zabawa z kolorowankami była wielką frajdą. Czarując swoich bohaterów jest wielka radość, ale też ciekawość jaki kolor odkryjemy. Jednak są też inne tematy. Zachęcam do sięgnięcia na stronę Wydawnictwa Egmont. Z pewnością każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Kolorowanka jest w miękkiej śliskiej okładce, strony ma nieco grubsze niż klasyczna kolorowanka.

Warto tu zaznaczyć, że kolorowanka jest bezpieczna dla dziecka, ponieważ druk wykonano w bezpiecznej dla dziecka ekologicznej technologii Waterless.


My bawiliśmy się w magiczne czary mary na polu korzystając z pięknej pogody. Dzięki temu, że potrzebny jest nam tylko pędzel i woda możemy tworzyć, gdzie tylko mamy ochotę. Jesteśmy zachwyceni tymi kolorowankami.


Czy polecam? Pewnie, że tak. Zabawa z tymi pozycjami to wielka frajda, a mina Frania kiedy zrobił pierwszy obrazek była bezcenna. Nie mógł zrozumieć, jak to się stało, ze dzięki wodzie nagle zrobiła się kolorowa kartka:) Może to być ciekawy dodatek do prezentu na dzień dziecka:)