Bob Budownczy. Podróże z bajkami - Egmont

Pogoda dopisuje i coraz mniej siedzimy w domu jednak nie zapominamy o książkach i ukochanych przez chłopaków łamigłówkach:) Ciekawą pozycją z zadaniami i łamigłówkami jest wydana przez EGMONT książka „Bob Budowniczy. Podróże z bajkami”.Książka zawiera rączkę, dzięki czemu możemy ją zabrać na wycieczkę, na spacer, do sklepu czy też do kolegi. W środku znajdziemy naklejki oraz różnego rodzaju zadania z Bobem Budowniczym. Do każdego zadania jest krótki opis stanowiący swego rodzaju książkę. Mamy w nim zadanie do wykonania, ale także opisaną sytuację z życia naszego bohatera. Może to być fajne rozwiazanie dla dziecka, które niezbyt chętnie pracuje z takimi łamigłówkami. Wcielając się tu w swego ulubionego bohatera, może chętniej wykonywać zadania. Zadań i łamigłówek mamy całe mnóstwo. Są tu m.in. labiryntu, zadania z połączeniem punktów, znalezieniem różnic, uzupełnianiem, rysowaniem, pisaniem, porządkowaniem. Na samym końcu za poprawne wypełnienie książki czeka na dziecko dyplom pomocnika Boba.
Książka jest w miękkiej okładce. Każda strona jest bajecznie kolorowa i niepowtarzalna. Zagadki są tak sformułowane, że ciekawią dziecko i wzbudzają w nim chęć do pracy.


Jeśli nie lubicie Boba, nic straconego z tej serii są też inne pozycje, które znajdziecie na stronie Wydawnictwa Egmont. Czy polecam? Tak!