GLINA - Dziecko na Warsztat TWORZYMY!

Ostatnim tematem w Dziecku na Warsztat jest Glina. Sporo ciekawych inspiracji jest na pintereście i z pewnością jeszcze nie raz u nas o glinie przeczytacie. Jednak teraz kiedy jest pogoda spędzamy czas na polu i korzystamy ile się da z uroków lata! 

,
 Kupiłam glinę samoutwardzalną, która jest gotowa do zabawy. Jest plastyczna i nawet trzylatek bez problemu sobie z nią radzi. Karol zrobił dzbanek i z moją pomocą prezent dla Pani Ewy która była jego panią w przedszkolu przez 4 lata. Powstała ręka, pomysł z internetu TU.
Franio z kolei zrobił małą miseczkę. Kiedy wszystko było suche chłopcy pomalowali całość farbami. Następnie prezent dla Pani Ewy spsikałam lakierem bezbarwnym, a kiedy już całość byłą sucha, Karol markerem napisał dedykację. Jednak nie jest łatwo pisać na takim kształcie, czego Karol doświadczył;)
Dzieła chłopców:Zobaczcie jak bawiły się inne mamy blogowe:To ostatni wpis w Dziecku na Warsztat. 4 lata się bawiliśmy w projekcie i były to fajne 4 lata. Wszystkie wpisy znajdziecie TU
Nie wiem, czy będzie kolejna edycja, jeśli tak, to my nie weźmiemy jednak w niej udziału. Potrzebujemy wytchnienia od projektów...ostatnio nam z nimi nie po drodze, wolę zrobić coś co akurat interesuje chłopców:) Będą więc nasze prywatne projekty. Pierwszy już w lipcu...;)