Masza i Niedźwiedź - czytam i układam - EGMONT

Masza i Niedźwiedź to ostatnio u nas bajka nr jeden! Mamy maskotki, figurki, klocki, pościel, książki...a nawet torta Franio miał z Maszą. Dlatego kiedy zobaczyłam książkę „Masza i Niedźwiedź czytam i układam” Wydawnictwa Egmont wiedziałam, że to pozycja dla nas!


Co takiego wyjątkowego jest w tej książce? Otóż obok zabawnych tekstów o przyjaciołach Maszy mamy na każdej stronie puzzle z ilustracjami z bajki. W sumie mamy 5 układanek, każda składa się z 30 elementów. Na uwagę zasługuje tu jakość wykonania. Książka jest w twardej okładce, z grubymi kartkami. Również puzzle są z twardej tekturki. Dzięki czemu są wytrzymałe i z pewnością na długo posłużą. Nawet trzylatek sobie spokojnie z nimi poradzi, ponieważ pod puzzlami są obrazki na które dopasowujemy puzzle. Może to być doskonały początek przygody z puzzlami. Puzzle z boku mają specjalne wytłoczenie, co ułatwia ich wyjęcie.

Piękne barwne ilustracje w pełni zgodne z bajką, zabawne historie, wysokiej jakości wydanie...czyli kolejna świetna pozycja Wydawnictwa Egmont. Karol który twierdzi, ze nie lubi Maszy (a po kryjomu codziennie ogląda) razem z Frankiem układał puzzle i miał frajdę podobną do Franka:)


Gorąco polecam tę książkę. Może to być fajny prezent dla miłośników Maszy i Niedźwiedzia. Osobiście wolę takie prezenty, niż kolejną plastikową zabawkę, która dziecko chwilę się pobawi i rzuci w kąt. U nas książki są numer jeden...są ponadczasowe! Ta ksiażka to świetna rozrywka i spora dawka zabawy.