Moje Bajeczki - Egmont

Znacie już serię Wydawnictwa Egmont „Moje Bajeczki”? My od pewnego czasu się nią zachwycamy. Jest czym. Są to książki o kultowych bohaterach, pięknie i bajecznie wydane. Niewielki format umożliwia zabranie książek na wycieczkę, do samochodu czy na spacer. Zabawne i wciągające historie z pewnością zachwycą i wciągną małego czytelnika.Wszystko jest tu doskonale przemyślane, a całość stanowi piękną kolekcję. Każda książka zawiera 8 niezwykłych historii, których każda ma dobre zakończenie. Dodatkowo zawiera ciekawe i barwne ilustracje, które przenoszą czytelnika w świat jego ulubionych bohaterów. Warto zaznaczyć, ze ilustracje są wiernym odzwierciedleniem telewizyjnych kreskówek.

Poza tym...Egmont jako chyba jedyne wydawnictwo, ma wszystkie ulubione postaci naszego Frania:) Książki pisane są przystępnym dla dziecka językiem co dodatkowo przemawia za polecaniem tej serii.

U nas zagościły książki z ukochanymi bohaterami Franka:

Masza i Niedźwiedź”Jak tu nie kochać tej wesołej i psotnej dziewczynki? Śmiejemy się, że z Franka jest taka Masza. Uroczy i kochany...a jak coś wymyśli to zbieramy się po tym długo;) Pewnie dlatego to jedna z jego ulubionych postaci. W książce poznamy jej kolejne przygody.

Bob Budowniczy”Jest ktoś kto nie zna Boba? Nawet Karolowy dziadek ogląda tą bajkę:) W książce zmierzymy się z kolejnymi zadaniami Boba, m.in. wykopaliskami czy też ścieżką zdrowia.

Tomek i przyjaciele”Sympatyczne lokomotywy z wyspy Sodor od dawna zagościły w naszym domu. Dlatego tym bardziej ucieszyła nas ta książka. Mamy tu 8 historii o przygodach różnych lokomotyw.Czy polecam? Jeszcze pytacie. Pewnie, że tak! Jest tu całą seria bajek, zatem każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowym atutem jest cena! My jesteśmy zachwyceni tymi pozycjami! Nawet Franio, który średnio za książkami przepada prosi wieczorami o czytanie tych bajeczek! To naprawdę dobra rekomendacja dla książek!