Playmobil na tropie odjazdowych zabawek - Poszukiwacze Frajdy

Czy jest ktoś, kto nie zna Playmobile? Nam różne zestawy tej marki towarzyszą od dawna. Dzisiejszy wpis jest w ranach akcji "Na tropie odjazdowych zabawek" sklepu PoszukiwaczeFradjy.plw którym to znajdziecie w dobrych cenach zestawy Playmobil.Czym jest ta marka? To wysokiej jakości klocki które kochają moje dzieci. Playmobil to mnogość zestawów, które można dowolnie ze sobą łączyć, ponieważ mają taka samą skalę. W zasadzie każdy znajdzie tu coś dla siebie. Tematyka jest tak różnorodna, że oglądając katalog można doznać zawrotu głowy. Zresztą, katalog często jest u nas oglądany, a nawet jeden ma Karol w przedszkolu i tam z kolegami go przeglądają.


Playmobil to gwarancja genialnego sposób wykonania, to dbałość o najdrobniejsze szczegóły, to piękne kolory i plastik wysokiej jakości. Klocki wykonane są w Niemczech. Całość stanowi produkt obok którego nie można przejść obojętnie. Tak, też właśnie jest u nas i nasza kolekcja jest już dość mocno pokaźna. Jednak...uważam, że to dobrze zainwestowane pieniądze. Mamy zestawy którymi Karol bawi się już 5 lat i nic się z nimi nie dzieje, a dodam, że bardzo często są one u nas używane.

Elementy są bardzo dobrze dopracowane, odwzorowują narzędzia i przedmioty które są przez nas używane. Wszystkie figurki dorosłych ludzi mają wysokość 7,5 cm. To również liczna kolekcja zwierząt. Każdy zestaw jest bardzo dokładnie dopracowany i przemyślany.
Warto jeszcze zaznaczyć, że ze złożeniem tych zestawów nie ma najmniejszego problemu. Są to w dużej mierze gotowe elementy, które należy ułożyć, zaczepić lub położyć w odpowiednim miejscu. Serie są kierowane również do różnych grup wiekowych. Dla młodszych dzieci 1-3 latka jest Playmobil 1,2,3, który dopiero odkrywamy, ponieważ Karol od razu miał wersję dla starszych dzieci.

Dziś chciałam zaprezentować nasze nowości – Playmobilskładany zestaw dokarmiania leśnych zwierząt 6158 z serii Country. Zestaw składa się z zamykanej na kluczyk skrzynki, która po otwarciu staje się kawałkiem lasu. Mamy panią która zajmuje się dokarmianiem zwierząt, jest dzik, warchlaczek, sarna z młodą, dwie wiewiórki, szop pracz i ptaszek w gniazdku. Do zestawu dołączone są również płotki, pojemniki, wiadro, marchewka, pietruszka, kosz z jedzeniem, widły, łopata, miotła oraz akcesoria do pielęgnacji zwierzątek. Zestaw przeznaczony jest dla dzieci 4+. Z pewnością i dziewczynki i chłopcy będą z niego zadowoleni. U nas okazał się prawdziwym hitem. W połączeniu z innymi zestawami i ich zwierzętami można stworzyć kawałek świata dzięki czemu zabawa będzie długa, kreatywna i niezwykle twórcza. Podoba mi się rozwiązanie z zamykanym pudełkiem, dzięki czemu nic się nie zgubi i wszystko mamy w jednym miejscu. Dodatkowo, jest tu element tajemnicy...co też skrywa się w środku. Z serii pudełek, mamy w domu jeszcze rycerski skarbiec i stadninę koni. Gorąco polecam, bo to naprawdę fajna sprawa!Franio z kolei ma nową Playmobil Wywrotkę 6960 z serii dla młodszych dzieci. Zestaw zawiera pana budowlańca, skrzynkę (klocek) z narzędziami, znak ostrzegawczy, dwa płotki i wywrotkę z ruchomym tyłem. Zabawa wcale nie ogranicza się tu do zestawów Playmobil. Franio wywrotkę łączy z innymi pojazdami i tworzy prawdziwy plac budowy.

Czy polecam? Pewnie, ze tak! Jak już wspominałam, Playmobil gości w naszym domu od dawna i nie nudzi się, a przede wszystkim nie niszczy, nie psuje i daje sporo fajnej zabawy. Nie macie pomysłu na prezent? Polecam zapoznać się z katalogiem tejże marki. Więcej zabawek Playmobil możesz zobaczyć w sklepie PoszukiwaczeFrajdy.pl

Ja przyznaję zabawką Playmobil GWARANCJĘ FRAJDY. Uważam, że zasługują na to!