Amazonia dla 7 latka - PLAKAT

Jak wspominałam, zajmujemy się ostatnio Amazonią. Wszystko przez grę Wydawnictwa Zielona Sowa "Odkrywcy Amazonia". Temat bardzo Karola zainteresował wiec pociągnęliśmy go dalej. Niby są wakacje...ale u nas wszelkie działania są na zasadzie zabawy:)Przygotowałam materiały bardzo ogólne o Amazonii z naciskiem na zwierzęta, bo to temat nr 1 u nas. Jeśli macie ochotę się pobawić z nami, udostępniam pliki TU.
Wszystkie materiały wycięłam, czytając je Karol naklejał karteczki na nasz plakat (sklejone 4 kartki A4). Następnie plakat dodatkowo ozdobił rysunkami oraz wpisał hasła, które kojarzą mu się z tym terenem.  

Będzie nam miło, jeśli polubicie nas na naszym fanpage będziecie wtedy na bieżąco z naszymi nowościami. Dodam, że niebawem będzie wersja Amazonii dla trzylatka - jako, że Franek pozazdrościł bratu plakatu;) 

Materiały do pobrania: Amazonia dla 7 latka
Jednocześnie mam prośbę, korzystając i publikując później swoje prace na rożnych grupach, stronach cy gdziekolwiek indziej podajcie źródło skąd macie te materiały. Troszkę niefajnie wyszło z udostępnianymi przeze mnie materiałami związanymi z ciałem człowieka...

Inne Amazońskie tematy: