Hop Hop bańki TUBAN - Uczy i Bawi

Lubicie bańki? My uwielbiamy. Próbowaliście złapać bańkę? No tak, pękają...ale TUBAN, jako specjalista z dziedziny baniek mydlanych opracował zestaw który Wam to umożliwi. Hop Hop Bańki to produkt polski, który znajdziecie w sklepie Uczy i Bawi.


Zestaw składa się z:
  • 2 rękawiczek,
  • 2 rurek,
  • 2 płynów do baniek.


Aby zrobić Hop Hop bańki i łapać je, odbijać i super się bawić musimy postępować zgodnie z instrukcją znajdującą się na opakowaniu. Instrukcja jest jasna i konkretna, a cały proces prosty. Bańki robimy grubymi rurkami dołączonymi do zestawu. Powinniśmy zrobić tylko jedną bańkę, bo jest wtedy ona najtrwalsza i można ją poodbijać. Bańkę puszczamy na rękawiczkę, a następnie ją odbijamy. Po zdobyciu wprawy łapaliśmy już bańki puszczone w powietrzu. Zabawa jest genialna i nawet Karolowa babcia była zachwycona! Płyn ma przyjemny zapach i robi wielkie bańki. Dodatkowo, jego opakowanie ma patyczek z którego można również robić bańki.

Na opakowaniu znajduje się ostrzeżenie. Które częściowo pisane jest z humorem. Podoba mi się takie podejście, nie jest nudno, ale mimo to jest konkretnie.


Wiele razy po pochlapaniu ubrań płynami do baniek zostawały plamy. Nie dało się ich sprać w żaden sposób i ubranie było zniszczone. W Hop Hop bańkach nie ma takiego problemu. Pochlapana płynem koszulka bez problemu się wyprała nie pozostawiając żadnego śladu. Czy polecam? Tak, my się super bawimy z Hop Hop bańkami. Dodatkowo dla mnie ważne jest to, że jest to produkt polski. Najlepsze banki wychodziły nam w domu. Na polu gdy był wiatr ciężko było nam je odbijać. Prawdziwa zabawa była w domu.