Magic Goo - 4M Polska


Co powiecie na balony jak z gumy balonowej, albo  bańki które nie pękają przy dotknięciu? A co wyjdzie jeśli by to połączyć? Pokusił się o to producent Magic Goo którą znajdziecie w ofercie 4M Polska w sklepie Uczy i Bawi. Co z tego wyszło? Otóż genialna  pasta do robienia wyjątkowych balonów.Zestaw w niewielkim pudełku zawiera tubkę 20 g pasty z magic goo i specjalny ustnik do dmuchania balonów. Jest również niewielkiej ilości instrukcja. O co w tym chodzi? Otóż z tubki wyciskamy niewielką kuleczkę którą zakrywany ustnik od żółtej strony. Następnie w drugi koniec (czerwony) dmuchamy. Pierwsze dmuchnięcie musi być silne (podobnie jak z balonami), a jak już pojawi się balon to już leciutko wystarczy dmuchać. Balon rośnie w zależności od tego ile pasty nałozymy na ustnik. Producent zapewnia, że można zrobić balon do 50 cm średnicy. Nam się na razie nie udało takiego zrobić, ale ciągle próbujemy. Tak naprawdę nie wiem jaka jest wytrzymałość tej masy, ponieważ nigdy podczas dmuchania balon nam nie pękł.
Co daje ten produkt? Mnóstwo frajdy i radości. Mnóstwo zabawy i aktywności! Balony można z sobą sklejać, łączyć, deptać, przebijać, gnieść, podrzucać, odbijać…ogranicza nas tu tylko nasza wyobraźnia.

Produkt dostępny jest w 3 kolorach: czerwony, niebieski i żółty. Jak wspominałam można je z sobą łączyć i zabawa jest jeszcze większa. Warto dodać, że jest to produkt niemiecki i w pełni bezpieczny.


Czy polecam? Pewnie, że tak! Świetny pomysł na wakacyjne zabawy, na dziecięce imprezy, na wyjścia do parku, na pikniki...albo po prostu na zabawę w domu! Sporo frajdy, mega fun i frajda dzieci! Jak dla mnie w kateogri masy i nowości wakacyjne u mnie numer jeden!!! Chłopcy super się bawią balonami i wbrew pozorom niewielka tubka na dość długo wystarcza!