Przewodnik po tajnych gadżetach i pojazdach - Wydawnictwo Egmont

Opanowało Was już szaleństwo Monionków? Jeśli tak, to odsyłam na strony Wydawnictwa Egmont. Mają cały Gru Dru Minionkowy zestaw ciekawych pozycji. My mamy „Przewodnik po tajnych gadżetach i pojazdach” z którym od kilku dni się chłopcy nie rozstają.


Książka formatu B5, w twardej oprawie z bajecznie kolorowymi stronami oraz papierem kredowym to prawdziwa gratka dla fanów bajki „Gru, Dru i Monionki”, ale także dla miłośników tajnych misji i pojazdów. Poręczny format książki pozwala zabrać ją z sobą na spacer, do przedszkola czy wyjazd. Ilość informacji sprawia, ze w książce co chwilę odkrywa się coś nowego. Zgodnie z opisem na okładce jest to najlepszy przewodnik po wszelkich gadżetach ze świata minionków. Są tu także akta, plany, tajne zapiski Gru, czyli wszystko co powinno się wiedzieć ab ocalić świat i przejąć nad nim kontrolę. Mamy też do wykonania kilka zadań. Do tego wszystkiego jest mnóstwo zdjęć z bajki, rysunków schematów. Dobrze przeczytać taką książkę przed pójściem do kina, aby poznać tajemnicze gadżety i wiedzieć do czego służą.


Czy polecam? O ile nie dopadło mnie minionkowe szaleństwo to książka mi się podoba, a Karol jest nią zachwycony. Fajnie, ze oprócz treści, są też naklejki dzięki czemu można samemu tworzyć monionkowe historie. Polecam:)