Biblia dla dzieci - Greg

 Jeśli szukacie dla dziecka Biblii to gorąco polecam „Biblię dla dzieci” Wydawnictwa Greg. Co ważne to wydanie ma Imprimatur Kurii Metropolitalnej w Krakowie.


Jest to piękne wydanie Biblii dla dzieci w której znajdziemy Stary i Nowy Testament. Rozpoczyna się stworzeniem świata, a kończy Wniebowstąpieniem. Język jest niezwykle przystępny i porosty. Dziecko nie będzie miało najmniejszego problemu ze zrozumieniem często niełatwych zagadnień. Wszystko pisane jest jasno i krótko. Tak, aby zaciekawić malucha, ale nie zniechęcić go do długich opisów. Dodatkowo piękne ilustracje uatrakcyjniają tę wyjątkową lekturę.
To wydanie może stać się początkiem do wprowadzenia dziecka w świat wiary. To 120 stron opowieści o miłości, dobru, nadziei i wierze.Bardzo podoba mi się forma personalizacji. Na samym początku mamy zapis do kogo Biblia należy, od kogo jest to prezent. Po latach może to być piękna i wyjątkowa pamiątka. Twarda oprawa, kredowy papier sprawiają, że może to być piękny prezent dla dziecka. Gorąco polecam.