Puzzle Psi Patrol - Media Service ZawadaNiedawno pisałam Wam o Wydawnictwie Media Service Zawada i o książeczkach i czasopisma jakie wydają. Jednak to nie jedyne produkty tego wydawnictwa. W ofercie znajdziemy tez puzzle. U nas ogromnym powodzeniem cieszą się puzzle  „Psi Patrol” jako, że Franio jest fanem tej bajki.


Nie  są to zwykłe puzzle. W tekturowej walizeczce zapinanej na rzepy znajdziemy dwustronne puzzle XXL i książeczkę do czytania. Jednak to nie wszystko. Puzzle są dwustronne i z jednej strony mamy obrazek już nadrukowany z naszymi postaciami, a druga strona to nasze zadanie do pokolorowania!  Mega frajda dla malucha, bo może tworzyć swoje puzzle. Puzzle są sporych rozmiarów jest ich 36. Są one z grubej tektury, wykonane starannie i solidnie. Spokojnie układający puzzle 3 latek poradzi sobie z tym zestawem.


Do zestawu dołączona jest książeczka o tym jak Ryder i Rocky pomagają Aleksowi zbudować trójkołowiec. Oczywiście mają przy tym liczne przygody, a czy uda im się skończyć pojazd dowiedzcie się z książeczki. Miękka okładka i kolorowe strony z ulubionymi postaciami. Czyli świetna pozycja dla malucha.

W jednym pudełku mamy 3 atrakcje dla dziecka. Dodatkowo forma zapakowania w walizkę umożliwia bezpieczne transportowanie tego zestawu. Gorąco polecam dla małych fanów Psiego Patrolu.