Magazyny dla dzieci - Media Service Zawada


Gazety dla dzieci są u nas na porządku dziennym. Chłopcy lubią te z dodatkami i najlepiej z ich ulubionymi postaciami z bajki. Jak już wspominałam najczęściej pojawiają się u nas gazety z Wydawnictwa Media Service Zawada.


Franio bardzo lubi nickjr.magazyn. W najnowszym numerze jest fajny dodatek – maszynka do baniek mydlanych, którą póki co Franek używa w wannie, ale nie możemy się doczekać wiosny, kiedy wyjdziemy na planty puszczać bańki. W tym numerze znajdziemy: Psi Patrol, Dora i Przyjaciele, Blaze i Megamaszyny, Shimmer i Shine oraz Podwodny Świat Gupików. To łamigłówki, kolorowanki, opowiadania, wykreślanki, gry, labirynty z ulubionymi postaciami z bajek. To też fajne konkursy z super nagrodami. Gorąco polecamy!


Wissper to jedna z ulubionych bajkowych postaci Karola. Jeśli nas czytacie to wiecie, ze to chodzi o zwierzątka. W numerze „Wissper magazyn” dodatkiem jest urocza żółta torebeczka naszej tytułowej postaci. Karol podarował ją swojej koleżance:) W magazynie z kolei przeczytamy opowiadanie o Pandzie która szuka przyjaciela (wiecie, że 16.03 to dzień pandy?). Dowiemy się co nieco o pingwinach. Fajne tu jest to, że w otoczce bajki, mamy podaną wiedzę. To także łamigłówki, kolorowanki i...przepis na lody. Na końcu znajdziemy konkurs z pięknymi nagrodami.


Gazety są kolorowe i zachęcają do pracy z nimi. Dodatki z kolei są miłym urozmaiceniem. Gorąco polecam.