Ulubieni bohaterowie z bajek - Media Service Zawada


Bardzo lubimy książeczki z naklejkami i zadaniami. Nieocenione jest tu Wydawnictwo Media Service Zawada, które nie dość, ze takie książeczki posiada, to jeszcze ma je z ulubionymi postaciami chłopców. Taka nauka, zabawa i czytanie ze swoimi ulubionymi bohaterami z bajek to super sprawa. Nie trzeba chłopców zachęcać do pracy, bo sami się za nią zabierają.


Gotowi do zabawy?

Psi Patrol” to jedna z ulubionych bajek Frania. W książeczce aktywnościowej może ze swoimi pieskami świetnie się bawić...Do książeczki mamy dołączone naklejki, którymi uzupełniamy poszczególne strony. Nie jest to tylko zwykłe wyklejanie, ale są też i inne zadania. Należy m.in. rozwiązać labirynt, uzupełnić obrazki naklejkami, pokolorować elementy, zrobić prosty quiz, dobrać odpowiednie pojazdy, rozwiązać sudoku. Zadania są proste i spokojnie już 3-4 latek sobie z nimi poradzi. Strony są kolorowe, a postaci idealnie odzwierciedlają te bajkowe.

Kolejną bajką Franka jest „Stacyjkowo”. Tu przez strony podróżujemy z Bruno, Wilsonem i Koko. Naklejamy, uzupełniamy, kolorujemy. Dodatkowo uczymy się godzin, kolorów, ćwiczymy spostrzegawczość, a to wszystko w ciekawej oprawie przygód ze Stacyjkowa. Do książeczki mamy dołączone 50 naklejek, które należy nakleić w odpowiednie miejsce. Na samym końcu mamy dyplom dla ciuchciowego eksperta.

Zwierzakowe zabawy” to z kolei pozycja Karola. Choć wydawać by się mogło, że mocno dziewczyńska dotyczy ukochanych przez Karola zwierzątek. Oprócz zadań do kolorowania, rozwiązywania, naklejania mamy sporo ciekawostek. Wiecie, ze uszy królików mogą mieć nawet 10 cm długości?


Jako dziecko uwielbiałam „Pszczółkę Maję”. Obecna wersja do mnie nie przemawia, ale chłopcy ją lubią. Dlatego wiedziałam, ze ta książeczka ich ucieszy. Tym razem Maja zaprasza na miodowe igrzyska. Oprócz przygód są liczne zadania, naklejki, kolorowanki. Wszystko bardzo kolorowe i pozytywne. Dobra zabawa gwarantowana! Całą historia oparta jest na motywach filmu.


Wydawnictwo posiada również książeczki z przygodami bajkowych postaci. Są tu streszczone odcinki telewizyjne. Franek ostatnio oszalał na punkcie Pidżamersów i właśnie taką książeczka „Bohaterowie kontra roboty” ostatnio się u nas pojawiła. Kolorowe ilustracje, kredowy papier i przygody trójki przyjaciół to ostatnio u nas pozycja numer jeden. Bardzo fajne wydanie, które zamierzamy prenumerować. Ostatnio jest to jedyna książeczka, którą Franio chce słuchać.


Nie są to Wasze bajki? Spokojnie zachęcam do zaglądnięcia na stronę wydawnictwa, mają bardzo bogatą ofertę gazet, książek i książeczek aktywnościowych z różnymi postaciami z bajek. Takie zadania z ulubionymi bohaterami będą wykonywane przez dziecko z wielką radością, a przy okazji nauką.


 Książki dostępne również na