LEGO naklejkowe szaleństwo - AMEET


Nie znam dzieci, które nie lubią naklejek. Karol uwielbia, a jeśli naklejki dotyczą jego ulubionych bajek to już w ogóle jest radość. 


Dziś u nas prawdziwe LEGO naklejkowe szaleństwo dzięki książką Wydwnictwa AMEET.

Pierwsza książka to LEGO® NINJAGO®. Wyzwania z Naklejkami. Uliczne pojedynki. Mamy tu ponad 500 naklejek wielokrotnego użytku, a w środku bajecznie kolorowe strony z licznymi zadaniami. Naszym zadaniem jest tu pomóc LEGO® NINJAGO® w walce z Synami Garmadona. Naklejki są przypisane do poszczególnej strony w książce i bez problemu możemy się tu odnaleźć. Jednak to nie wszystko, mamy też sporo naklejek, które możemy dowolnie wykorzystać ozdabiając zeszyt, ramkę, piórnik, okładkę czy tworząc własne przygody LEGO® NINJAGO®. Ogranicza nas tu tylko nasza wyobraźnia. Spora frajda dla fana wojowniczych Ninja.

Jeśli myślicie, że nic Was już nie zaskoczy to kolejną propozycją naklejkowego szaleństwa z NINJAGO® jest LEGO® NINJAGO®. 1001 Naklejek. Ścigaj się i walcz. Tak!! To aż 1001 naklejek. Karol nie mógł w to uwierzyć i początkowo zaczął je nawet liczyć, ale chęć tworzenia z naklejkami była silniejsza od śledztwa. Tym razem nie mamy kolorowych stron. Wszystko utrzymane jest w kolorystyce czarno, niebiesko, biało, szarej. Zadaniem dziecka oprócz uzupełniania naklejkami jest też kolorowanie. Mamy tu liczne zadania, tworzymy bronie, pomagamy się ubierać Ninja, odnajdujemy właściwe obrazki, porządkujemy czajniczki, a wszystko po to aby pomóc naszym bohaterom w walce z Synami Garmadona. Mnóstwo, stron, zadań i naklejek sprawia, że książka na długo posłuży dziecku dając sporo radości z tworzenia świata Ninja.

Gorąco polecam. Sporo zabawy, frajdy i twórczości w jednym. Karol uwielbia takie książki.                                                                Znalezione obrazy dla zapytania logo AMEET