LEGO® NINJAGO®. Synowie Garmadona - AMEET


Klocki LEGO są u nas na porządku dziennym. U Karola były fascynacje różnymi seriami, ale niezmiennie zabawa LEGO była zawsze frajdą. Oj jeszcze jak Karol chodził do przedszkola często maszerował z jakimś numerem o jego ukochanych bohaterach z LEGO. Często wybieraliśmy takie magazyny w których były jakieś klocki. Najbardziej poszukiwane były u nas te książki w których były figurki. Niedawno trafiła do nas książka z zadaniami Wydawnictwa AMEET LEGO® NINJAGO®. pt. „Synowie Garmadona” z figurką Samuraja X.


Oczywiście Karol od razu przystąpił do składania Samuraja. Jeszcze tej postaci nie ma w swoich zbiorach. Przy okazji przypomniało nam się dlaczego tak bardzo lubiliśmy te wydania. Oprócz figurki mamy tu szereg zadań, jest opowiadanie i komiks Na końcu możemy sprawdzić czy poprawnie rozwiązaliśmy zagadki. Wszystko bardzo kolorowe i realnie odzwierciedlające figurki LEGO oraz bajkę w TV.


W tym numerze przenosimy się do Ninjago City gdzie panuje chaos. Drużyna Ninja musi stawić czoła Synom Garmadona, którzy szukają Masek Oni. My z kolei zmierzymy się z szeregiem zadań. Będziemy malować w co może zamienić się Zan, poszukamy też różnic między synami Garmadona a ich odbiciami, pokonamy labirynt i wiele innych zagadek.


Seria tych książek skierowana jest do dzieci 7+. Jednak u Karola fascynacja Ninjago była już dawno i my kupowaliśmy książeczki jeszcze w przedszkolu. Podoba mi się to, że ludziki są unikatowe. Nie trzeba wydawać mnóstwa pieniędzy na zestaw klocków, możemy kolekcjonować bohaterów kupując te książeczki. Nasza kolekcja właśnie dzięki takim pozycją jest już spora. Do tego kilka zestawów klocków i zabawa jest genialna! Gorąco polecam. Karol przepadł, rozwiązał wszystkie zadania, a teraz i czyta najnowsze przygody Ninjago.

                                                                         Znalezione obrazy dla zapytania logo AMEET