STAR WARS™ OSTATNI JEDI. BAW SIĘ KARTAMI Z DROIDAMI. - Wydawnictwo AMEET


Dziś zabieramy Was w odległą galaktykę...wszystko za sprawą Star Wars Ostatni Jedi. Cała zabawa możliwa jest z Wydawnictwem AMEET i książką STAR WARS™ OSTATNI JEDI. BAW SIĘ KARTAMI Z DROIDAMI.


Tak naprawdę to książka 3 w 1. Mamy tu grę memory z postaciami z filmu Ostatni Jedi. Aby móc grać, musimy najpierw wycisnąć karty z książki. Karty mają przypisaną cyfrę. Grafika jest przejrzysta, a gra nimi to czysta przyjemność. Można też zagrać w popularnego Piotrusia. Karty wykonane są z bloku technicznego, dzięki czemu posłużą na dłużej.

W książce są także zadania do wykonania. Znajdziemy tu wyklejanki, konkretne zadania do wykonania. Oprócz poleceń znajdują się tu krótkie opisy. Czytelnik może poczuć się jak bohater Star Wars. W książce wykorzystujemy zarówno naklejki jak i karty. Warto tu dodać, że naklejki łatwo się odklejają. Nie rwą się i są dobrej jakości.

Jeśli myślicie że to już wszystko, to się mylicie. Do książki dołączona jest tez gra planszowa. Instrukcja jest prosta i konkretna. Nie ma tu nic skomplikowanego, a gra to czyta przyjemność. Dodatkowo w książce na poszczególnych stronach są inne przykłady go gier z użyciem dodatków do książki. Tu również polecenia są podane w prosty i przystępny sposób.

Ciekawe wydanie, super pomysł na książkę zadaniową, a do tego temat, który fascynuje Karola. Czyli kolejna książka Wydawnictwa Ameet którą gorąco polecamy!