Książeczki zadaniowe z naklejkami - Media Service Zawada

Chłopcy bardzo lubią wszelkie książki zadaniowe. Dlatego często im takie proponuję. Jest to chwila, kiedy mogę na spokojnie zrobić co mam do zrobienia, a oni fajnie się bawią. Mamy sprawdzone już książki zadaniowe od Wydawnictwa Media Service Zawada. 


Dziś chciałam pokazać Wam aż 3 różne ksiażeczki. Fajne jest tu to, że mamy naprawdę dużo tytułów i każdy znajdzie coś dla siebie. Są typowo książki dla dziewczyn, są typowo dla chłopców, ale są też neutralne. Książki nawiązują do bajek, jakie możemy oglądać na Nickelodeon. 

"Rafcio Śrubka" to bajka, którą swego czasu uwielbiał Franio. Nawet próbował tworzyć takie wynalazki jak Rafcio;) Książeczka ma mnóstwo różnorodnych zadań, są tu kolorowanki, wyklejanki, wykreślanki, zagadki logiczne. Mamy też opowieść o tym jaki dzień miał Rafcio. Cała historia przeplatana jest tu zadaniami, jakie dziecko ma wykonać. 

"Psi Patrol" to bajka, która kiedyś u nas często gościła. W książeczce dziecko zmierzy się z kolorowankami, wyklejankami, labiryntem, puzzlami i innymi zadaniami. Polecenia mamy tu podane jasno i konkretnie. Poznajemy też postaci z bajki, dowiadujemy się mnóstwa ciekawostek. 


"Blaze i megamaszyny" z pewnością ucieszy fanów samochodów. To propozycja na zabawę rodziców z dzieckiem. Nie jest to zwyczajna książeczka zadaniowa, tu chodzi o przyjaźń i pracę zespołową. Zadania tu zawarte uczą zdolności manualnych dziecka, rozwijają spostrzegawczość i kreatywność. Mamy tu puzzle, kolorowanki, wyklejanki, labirynty i wykreślanki. 

Znacie dzieci, które nie lubią naklejek? Ja nie znam. U nas naklejki to hit i dlatego często takie pozycje proponuję chłopcom. Mogą też tu na chwilę wcielić się w bohaterów z bajki i razem z nimi podążać po kartach książeczki. Polecam. Zobaczcie na inne tytuły, a na pewno coś dla siebie znajdziecie.

Książeczki dostępne również na: