Kołderkowe bzdurki dla syna i córki - BUKA

Uwielbiamy audiobooki. Każda jazda autem wiąże się ze słuchaniem jakichś historii. Dlatego nie mogłam przejść obok tej wyjątkowej płyty, którą już na wstępie Wam polecam! Mowa dziś o nowości Wydawnictwa BUKA "Kołderkowe bzdurki dla syna i córki".

Jest to seria Mądre Bajki i skierowana jest do dzieci w wieku  2+. Zastosowano tu genialny pomysł. Wiersze przeplatane są utworami muzycznymi. Dzięki temu zabiegowi już młodsze dzieci z zaciekawieniem skupią się na słuchaniu. Przyznam się Wam, że po kilku przesłuchaniach sama sobie podśpiewuję piosenki pod nosem. 

Jest to niezwykle pozytywna kjolekcja wierszy i piosenek. Wyciszają, uspokajają, pomagają w zasypianiu, ale też dają sporo pozytywnej energii . Są idealne do zabawy, śpiewania, zasypiania. Tak płyta to must have w domu gdzie są dzieci. 

Utwory są tu dobrane idealnie. Naprawdę słuchając kilka razy płyty nie znalazłam nic do czego mogłabym się przyczepić. Jest to jedno z lepszych nagrań dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Recytuje dla nas Małgorzata Kożuchowska, a śpiewa Beata Przybytek. O aranżacje, kompozycje i realizacje muzyki zadbał tu Maciej Mulawa. Jak sami widzicie zacne towarzystwo. 


Warto wspomnieć, że "Kołderkowe bzdurki dla syna i córki" są dostępne w formacie CD audio i pliku mp do pobrania online. My zdecydowaliśmy się na wersję CD z czystej dla nas wygody. Dzieci mają też w pokoju swój magnetofon i sami mogą sobie puszczać nagranie. 

Gorąco polecam Wam tego audiobooka. Naprawdę świetne wydanie! Doskonały pomysł na prezent dla dziecka!