List od Florka - Jagodowy Stempel

Przyszła do nas wyjątkowa przesyłka. Dzieciaki czekały na nią już długo, aż w końcu pewnego dnia w naszej skrzynce znalazły list od wyjątkowego adresata -  od FLORKA! Florek to mały przeskakiwacz (przeskakuje z miejsca na miejsce i jest baardzo szybki), który ma siostrę bliźniaczkę Tinkę. Mają oni 7 cm wzrostu i mieszkają w domu Pana Antoniego, który nie ma pojęcia o ich istnieniu. I właśnie taki ktoś napisał list do Karola, Frania i Klary!

Nie jest to zwykły list. Jest tu mnóstwo naklejek, też takich  3D, które szczególnie upodobała sobie Klara. Są piękne rysunki i całość robi efekt WOW. Florek się nam przedstawił i napisał co nieco o sobie, ale też poprosił aby odpowiedzieć mu na kilka pytań. Dodatkowo dzieci dostały "Poznawajkę" do wypełnienia, tak aby Florek mógł ich lepiej poznać. W każdej przesyłce jest jakiś prezent. Tym razem mieliśmy kostkę do gry, która jest niezbędna do stworzenia Stworka-Potworka. Super gra, mnóstwo śmiechu i emocji gwarantowane. Jednak kolejny raz sprawdza się twierdzenie, że w prostocie siła:) Chłopaki namalowali wygrane swoje stworki i wysłaliśmy wszystko do Florka. Jesteśmy ciekawi jego reakcji:) Poznaliśmy też jeden z sekretów naszego kolegi i otrzymaliśmy magnes z jego wizerunkiem. Fajnie, bo wiemy już jak wygląda. W paczce był też dokładny opis naszego adresata i jedna z ciekawych bajek.  Otrzymaliśmy też kopertę zwrotną i papeterię, aby móc napisać list do Florka. Oj działo się u nas...

Jeśli chcecie aby Wasze dzieci też się tak super bawiły, odsyłam do strony JAGODOWY STEMPEL, gdzie można zapoznać się z listami i zamówić odpowiednią dla siebie formę. Gorąco polecam, super zabawa, fajnie spędzony czas razem i te emocje w oczekiwaniu na list...niesamowita sprawa. 
Na uwagę zasługuje fakt, że listy są na bieżąco tworzone przez Drużynę Jagodowego Stempla.  Otrzymuje się dany list tylko w momencie wydania i więcej się nie powtórzy. Dodatkowo jeśli wykupimy abonament mamy dostęp do doradcy rodzicielskiego, z którym możemy korespondować mailowo. Jeśli dziecko ma jakiś problem list może stworzyć też sam rodzic. Odpowiedzieć na jakieś nurtujące dziecko pytania, czy zadać swoje aby pomóc dziecku rozwiązać daną sytuację.

Listowa przygoda to wspaniale spędzony czas razem, to emocje, oczekiwanie na kolejny list. To nauka cierpliwości i życzliwości. To rozwijanie zainteresowań, kreatywności, to także wspieranie rozwoju osobistego i inteligencji emocjonalnej. To fajna przygoda z tajemnicą w tle. To też oderwanie dziecka od komputera, tabletu i telefonu, które ostatnio są zmorą chyba większości dzieci:/ 

Gorąco polecam Jagodowy Stempel, u nas byłą super zabawa. Sporo emocji i ciekawość co będzie dalej.

 

Jagodowy Stempel