Magazyn Świnka Peppa 4/2024 - EGMONT

Świnka Peppa towarzyszy nam od dawna. Bardzo cenię sobie magazyn wydawany przez Egmont, a poświęcony tej postaci.Ciekawe dodatki i fajne treści dostosowane do dzieci. Tym razem chciałam pokazać Wam najnowszy numer 4/2024 oficjalnego magazynu "Peppa Pig" poświęcony morskim podbojom świnki i jej rodzinki. 

Magazyn jest bajecznie kolorowy. Ma mnóstwo różnorodnych zadań i ciekawostek. Zrobimy z Peppą czapkę marynarską. Namalujemy łódkę łącząc cyfry. Zmierzymy się z liczeniem, szukaniem różnic, labiryntem i geometrią. Dla miłośników kolorowanek znajdzie się także conieco. Przepłyniemy też rzekę, która tak naprawdę jest fajną grą.  Przeczytamy komiks o bezludnej wyspie na jakiej znalazł się dziadek i jego koledzy.  Możemy stworzyć też swój statek. Wszystkie zadania są w powiązaniu z naszą ukochaną Peppą. To ona i jej przyjaciele towarzyszą nam przez wszystkie strony magazynu. 

Do magazynu dołączony jest genialny dodatek - wędka, łódka z żaglem i dwie kaczuszki.  Wędka ma kołowrotek i zakończona jest haczykiem na który możemy łowić kaczuszki. Moja czterolatka przepadła z tym gadżetem! Dziś czuję, że kąpiel będzie pod hasłem świnki Peppy na rybkach:)


Gorąco polecamy magazyn. Zawsze jest tu coś ciekawego. To tez chwila dla rodzica, bo dzieci uwielbiają tego typu zadania.  

 


Współpraca z Egmont