Wielka księga Kici Koci - Taniaksiazka.pl

Przesympatyczna Kicia Kocia króluje u nas nadal. Miłość nie maleje, mało tego, dzieci zaczęły nawet mówić do siebie dialogami z bajki. Klara męczy braci aby jej czytali, a oni posłusznie spełniają prośby siostry. Cudownie widzieć 10 latka jak czyta książkę swojej młodszej 4 letniej siostrze. Serce rośnie:) Dlatego tak ważne jest od najmłodszych lat pokazywać dzieciom jak piękny jest świat książek, zaszczepiać miłość do czytania i zarażać pasją. 
 

Dziś chciałam polecić Wam piękną książkę autorstwa Anity Głowińskiej pt.: "Wielka księga Kici Koci" Wydawnictwa Media Rodzina, którą możecie kupić w dobrej cenie w Księgarni Taniaksiazka.pl.

Kicia Kocia to mała kotka, którą spotykają różne przygody. Odkrywa świat, uczy się i bawi z przyjaciółmi. Jest to bardzo pozytywna bajka, która została doceniona nie tylko przez rodziców, ale też przez pedagogów i psychologów. Kicia Kocia uczy się dzielić, jak postępować gdy zachorujemy, uczy jak pokonywać różne trudności. Pokazuje, jak można się bawić i ciekawie spędzać czas.


W książce mamy aż 5 historii związanych z tą sympatyczną kotką, jej rodziną i przyjaciółmi.  W rozdziale Kicia Kocia mówi "Dzień Dobry" mała bohaterka razem z Packiem spotykają różnych ludzi, którzy czasami są smutni i mówią im "Dzień dobry" obserwując przy tym, że sąsiadom wraca humor. Kicia Kocia uczy nas, że słowa wypowiedziane przez nas do nas wracają, nie warto być niemiłym, bo to samo nas może spotkać. 

Kolejnym rozdziałem jest Kicia Kocia jest chora. Ta historia jest idealna dla dzieci, które boją się iść do lekarza i nie chcą przyjmować leków. To doskonałe oswojenie dziecka z badaniem jakie przechodzi się u pediatry. Dzięki czemu, żadna wizyta nie będzie już straszna, a syrop wypity.

Jest tu też rozdział poświęcony porządkom - Kicia Kocia sprząta. Zrobił się spory bałagan w pokoju naszej sympatycznej kotki. Początkowo nie bardzo rozumie po co to sprzątać, przecież ciągle bawi się zabawkami. Jednak kiedy uświadomiła sobie, że mimo iż ma duży pokój nie ma w nim miejsca, zabrała się do porządków. Wszystko szło sprawnie, do czasu załączenia odkurzacza. Okazało się, że Kicia Kocia nie lubi takiego hałasu, ale i na to tata znalazł sposób. 

Mamy też rozdział Kicia Kocia To moje oraz Kicia Kocia nie może zasnąć, ale nie zdradzę Wam nic więcej, ponieważ odsyłam do lektury. Naprawdę przyjemny czas spędzicie z tą niesamowitą kotką.
Książka ma twardą oprawę, poręczny rozmiar i moje ukochane kredowe kartki. W środku jest bajecznie kolorowa z ilustracjami wiernie oddającymi postaci z kreskówki. 

Gorąco polecam zarówno na prezent, jak i do wieczornej lektury przed snem. Pozytywna bajka z mnóstwem nauki i dobrych zachowań. Zerknijcie na stronę księgarni TaniaKsiazka.pl gdzie znajdziecie tez inne książki z serii Kicia Kocia.

 

 

Tania książka - Tanie Książki i podręczniki
Współpraca z księgarnią Taniaksiazka.pl