Bajka z ogonkiem. Piesek Drops - Harperkids

Oj genialną nowość ma Wydawnictwo Harperkids w ramach Akademii Mądrego Dziecka. To będzie prawdziwy hit! Seria Bajka z ogonkiem to połączenie pluszaka i ksiażki! Obecnie są dwa tytuły, ale liczę, ze szybko pojawią się kolejne, bo ksiażki są genialne. Dziś chciałam pokazać Wam jedną z nowości "Piesek Drops".
 

Książka idealnie nadaje się na koniec dnia, dziecko wycisza się bawiąc ogonkiem zwierzątka z książki. Wspomniany ogonek to przedłużenie ksiażki i jest pluszowy. Dzięki drucikowi w środku możemy go dowolnie wyginać. Świetne stymulowanie zmysłów. Dodatkowo, na każdej stronie dziecko ma za zadanie odszukać po 3 elementy obrazka. Bardzo fajne rozwiązanie na aktywne czytanie z dzieckiem. 


Wybieramy się z naszym pieskiem do parku, na wieczorny spacer.  Drops spotyka kaczki, które nie mają ochoty na zabawę podobnie jak owieczki, które już  zasypiają. Niestety ptaszki w fontannie też nie miały ochoty na zabawę, brały wieczorną kąpiel i już planowały iść spać. Drops tez uznał, ze jest to dobry pomysł i pobiegł do swojej budy aby odpocząć przed kolejnym dniem pełnym wrażeń i zabawy. Idealna bajka dla młodszych dzieci do czytania przed snem. Książka jest grubokartonowa, lakierowana z bezpiecznie zaokrąglonymi rogami.  Dodatkowym atutem jest wykończenie góry strony, która jest wycięta zgodnie z kształtem zwierzątka. Lubię takie nieszablonowe formaty ksiażek. Dodatkowo na okładce mamy wycięty znaczek na obroży Dropsa, który jest brokatowy. To kolejne doznania dotykowe. 

Gorąco polecam! Fajny pomysł na prezent.  

 

Współpraca z Harperkids