Magazyny Psi Patrol - nowości od Egmont

Magazyny Psi Patrol są nam doskonale znane. Jesteśmy ich wiernymi fanami, bo Klara uwielbia tę bajkę. Dziś chciałam pokazać Wam nowości Wydawnictwa Egmont zwiazane właśnie z tym magazynem. Jest o czym pisać, bo mamy aż dwa czasopisma do wyboru. Oba tytuły Wam polecam, zresztą jak każdy kolejny, bo są to wyjątkowe pozycje!

 
 
Oba magazyny są bajecznie kolorowe, mają wiernie odwzorowane ilustracje. Dziecko widzi to samo co w telewizorze. Do tego może bawić się i przeżywać przygody ze swoimi ulubieńcami. 
 

Psi Patrol. Oficjalny Magazyn numer 5/2024 to kolejny świetny wybór dla fanów tej kultowej bajki. W tym numerze stworzymy zgodnie z instrukcją własną skrzynkę na narzędzia, nauczymy się liczyć do 5, poczytamy opowiadania o tym jak pieski ratują piniatę i zatrzymują mgłę. Będzie też miejsce na kolorowanie, łamigłówki, labirynty. Możemy też zagrać w super grę, która okazała się u nas hitem. Na uwagę zasługuje znak z wstążką, są to uwagi dla rodzica i pomysły na dodatkową zabawę z tym tematem. 

W tym numerze mamy super prezent - narzędzia 4 w 1 oraz kluczyki. Klara jest zachwycona narzędziami, Możemy wysuwać z panelu różne narzędzia i bezpiecznie je chować. Sam panel z narzędziami jest świecący, co moja 4 latka uwielbia!

 

Psi Patrol. Wydanie specjalne Magazynu 2/2024 to dodatkowa porcja mnóstwa zabawy z pomocnymi pieskami. Zmierzymy się tu z kolorowaniem, szukaniem cieni, układaniem puzzli, sudoku, nauką liczenia do 5. Znajdziemy też odznakę szpiega, którą można wyciąć. Pobawimy się też w szpiega dzięki liniom papilarnym. Tradycyjnie są labirynty, szukanie różnic oraz gra. 


Super prezentem jest tu zestaw szpiega. Specjalne okulary z zielonymi szkłami, pudełko na kluczyk, notes i ołówek. To świetne rekwizyty do zabawy w szpiega.

Bardzo, ale to bardzo polecam Wam te magazyny. U nas są regularnie czytane, rozwiązywane i wypatrywane w sklepie.  Mnóstwo zabawy i frajdy dla fana Psiego Patrolu.

 

Współpraca z Egmont