Piątki z eksperymentami II - PODSUMOWANIE 4 MIESIĘCY

18 tygodni i 87 eksperymentów podczas 4 miesięcy drugiej już edycji Piątków z Eksperymentami. Podczas pierwszej edycji przez cały rok było: 315 eksperymentów. Dziękuję wszystkim, którzy brali udział w zabawie. My na razie robimy sobie wolne...1,5 roku eksperymentów w każdy piątek to sporo (chyba żaden blog tyle ich nie zgromadził) i nie rezygnujemy, ale na pewno nie będą już tak cyklicznie wykonywane. Potrzebuję chwili wytchnienia i odpoczynku bo taka systematyczność była dość mocno wymagająca, zwłaszcza, ze pracuję też zawodowo ;) Jednak zachęcam Was do zabawy, na górze naszego FANPAGE będzie podpięte logo Piątków z eksperymentami i tam wrzucajcie linki lub zdjęcia jak się bawicie. Bedę raz w miesiącu na blogu prezentować Wasze działania:) Nasze pewnie też...bo u nas ciągle Franio coś działa;)

 

My bawiliśmy się tak:

Dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do tego zbioru eksperymentów. Dzięki za inspirację i fajną zabawę:) 
Blogi biorące udział w zabawie i linki do ich eksperymentów:

Gosia i Szymonek - co prawda bloga jeszcze nie mają, ale Szymonek bawił się z nami, a całość Gosia prezentuje na zdjęciach na naszym fanpage.  


Ania mama Agnieszki  


Blondynki kreatywnie 

Klasa 2 b SP Lubin - wspaniała klasa bawi się z nami od początku, wspaniała nauczycielka, której się chce! Oby więcej takich nauczycieli było! Brawo Wy!


  Kreatywnie w domuI&K w domowym zaciszu


Ina i Sewa 


 Z Maluchami


Dzieciki Spryciaki
Teraz zapraszam na nasz fanpage do odpiętego loga Piątków z eksperymentami - tam wrzucajcie wasze eksperymenty. Bawcie się dalej, uczcie się i spędzajcie razem czas!